TPSC686K016R0200
Partnumber:
TPSC686K016R0200
Manufacturer:
AVX/Kyocera
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.2 Ohm 125°C T/R