TPSD107K020R0085
Partnumber:
TPSD107K020R0085
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.085 Ohm 125°C T/R