TPSD686K016R0150
Partnumber:
TPSD686K016R0150
Manufacturer:
Kyocera/AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 16V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.15 Ohm 125°C T/R