TPSD686K020R0200
Partnumber:
TPSD686K020R0200
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 20V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.2 Ohm 125°C T/R