TPSMA6L45A
Partnumber:
TPSMA6L45A
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 45V 600W Automotive 2-Pin DO-221AC T/R