TPSMA6L6.5A
Partnumber:
TPSMA6L6.5A
Manufacturer:
Littelfuse Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 6.5V 600W Automotive 2-Pin DO-221AC T/R