TPSV108M006R0050
Partnumber:
TPSV108M006R0050
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1000uF 6.3V V CASE 20% (7.3 X 6.1 X 3.45mm) Inward L SMD 7361-38 0.05 Ohm 125°C T/R