TPSV686M035R0150
Partnumber:
TPSV686M035R0150
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 68uF 35V V CASE 20% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.15 Ohm 125°C T/R