TPSY227K010R0150
Partnumber:
TPSY227K010R0150
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 220uF 10V Y CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.15 Ohm 125°C T/R