TPSY227M010S0200
Partnumber:
TPSY227M010S0200
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2917, CHIP