TQ2SA-L2-24V
Partnumber:
TQ2SA-L2-24V
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1332 in stock
SKU:
TQ2SA-L2-24V
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14x11.5x5.6)mm SMD