TQ2SS-24V
Partnumber:
TQ2SS-24V
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.008A (Coil), 24VDC (Coil), 200mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Surface Mount-Straight, ROHS COMPLIANT