TR/3216FF12-R
Partnumber:
TR/3216FF12-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Fast Acting 12A 24V SMD Solder Pad 1206 T/R CSA/UL/cULus