TR3B106K025C1100
Partnumber:
TR3B106K025C1100
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 25 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 1411, CHIP, ROHS COMPLIANT