TRF250-183
Partnumber:
TRF250-183
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.183A(hold) 0.685A(trip) 100VDC 3A 0.9W 1.8s 0.8Ohm Radial 7.5 X 3.8mm Bag