TRF600-150-RB-B-0.5
Partnumber:
TRF600-150-RB-B-0.5
Manufacturer:
Littelfuse Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Resettable Fuses - PPTC 600V .15A-HD 3A MAX