TRJA474K025R7000
Partnumber:
TRJA474K025R7000
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
11000 in stock
Package
Cap Tant Solid 0.47uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 7 Ohm 125°C Automotive Medical T/R