TS1117BCS33
Partnumber:
TS1117BCS33
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor
products.category:
Connector
Availability:
669 in stock
SKU:
TS1117BCS33
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 8-Pin SOP