TS2937CW33RP
Partnumber:
TS2937CW33RP
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R