TS3YJ503MR15
Partnumber:
TS3YJ503MR15
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD T/R