TSI10N-0510
Partnumber:
TSI10N-0510
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
834000 in stock
SKU:
TSI10N-0510
Package
Module DC-DC 1-OUT 1.8V to 3.3V/3.3V 2A 10W 5-Pin SIP