TSI10N-1211
Partnumber:
TSI10N-1211
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
1117 in stock
SKU:
TSI10N-1211
Package
Module DC-DC 1-OUT 3V to 5V/5V 2A 10W 5-Pin SIP