TSL0709RA-1R5M4R3-PF
Partnumber:
TSL0709RA-1R5M4R3-PF
Manufacturer:
TDK CORPORATION OF AMERICA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 10Q-Factor 4.3A 8mOhm DCR RDL Ammo