TSL1112RA-102JR50-PF
Partnumber:
TSL1112RA-102JR50-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1mH 5% 1KHz 20Q-Factor 500mA 1.4Ohm DCR RDL Ammo