TSL1112RA-6R8M4R6-PF
Partnumber:
TSL1112RA-6R8M4R6-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 10Q-Factor 4.6A 16mOhm DCR RDL Ammo