TSL1112S-221K1R0-PF
Partnumber:
TSL1112S-221K1R0-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor 1A 330mOhm DCR RDL Bulk