TSL1315S-102JR78-PF
Partnumber:
TSL1315S-102JR78-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1mH 5% 1KHz 30Q-Factor 780mA 1Ohm DCR RDL Bulk