TSM600-250F-2
Partnumber:
TSM600-250F-2
Manufacturer:
TYCO
products.category:
C/R/E
Availability:
9600 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.25A(hold) 0.86A(trip) 250VDC 3A 2W 6s 1Ohm SMD Solder Pad 17.6 X 11.2 X 11.7mm T/R