TSP15U100S
Partnumber:
TSP15U100S
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 15A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R