TSP600-124
Partnumber:
TSP600-124
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
Industrial control
Availability:
1520 in stock
SKU:
TSP600-124
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 25A 600W 10-Pin