TSR1-24120SM
Partnumber:
TSR1-24120SM
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 12V 1A 6-Pin SMD Module