TSR2-24120
Partnumber:
TSR2-24120
Manufacturer:
TRACO POWER
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2A 24W 3-Pin SIP Module