TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Partnumber:
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 24MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 9pF FUND 40Ohm 4-Pin Mini-CSMD