TSX-3225 26.0000MF15X-VF6
Partnumber:
TSX-3225 26.0000MF15X-VF6
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 26MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 9.8pF FUND 40Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R