TT162N16KOF
Partnumber:
TT162N16KOF
Manufacturer:
EUPEC/Infineon
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
SCR Module Diode 1600V 260A(RMS) 5200A 7-Pin PB34-1 Tray