TVS3300DRVR
Partnumber:
TVS3300DRVR
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 33V 150W 6-Pin WSON EP T/R