TVX1E470MAD
Partnumber:
TVX1E470MAD
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 12mm) Axial 100mA 2000h 85°C