TWAA156K100CBSZ0000
Partnumber:
TWAA156K100CBSZ0000
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 15uF 100V 10% (4.78 X 11.51mm) Axial 3.5 Ohm 125°C Tray