TWAA476K060CBSZ0000
Partnumber:
TWAA476K060CBSZ0000
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 47uF 60V 10% (4.78 X 11.51mm) Axial 2 Ohm 125°C Tray