TWAD108M050CBEZ0700
Partnumber:
TWAD108M050CBEZ0700
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Wet 1000uF 50V 20% (9.52 X 19.46mm) Axial 1.5 Ohm 125°C Tray