TWAE757M075CBEZ0700
Partnumber:
TWAE757M075CBEZ0700
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Wet 750uF 75V 20% (9.52 X 26.97mm) Axial 0.7 Ohm 125°C Tray