TWCA156K030SCSZ0000
Partnumber:
TWCA156K030SCSZ0000
Manufacturer:
AVX Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitors - Wet 30V 15uF Temp125 C ESR=4.42Ohms 10%