TX2-L2-24V
Partnumber:
TX2-L2-24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(15x7.4x8.2)mm THT Automotive