TXD2-2M-12V
Partnumber:
TXD2-2M-12V
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 1A DPDT-MBB(15x7.4x8.2)mm THT