TYN16-800RTQ
Partnumber:
TYN16-800RTQ
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
SCR Diode 800V 16A(RMS) 231A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube