TZ03R300F169B00
Partnumber:
TZ03R300F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Trimmer Ceramic 5.2/30pF 100V N750±300 ppm/°C 0% to 50% Top Adj 85°C Bulk