TZ03Z500F169B00
Partnumber:
TZ03Z500F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Trimmer Ceramic 6/50pF 50V NPO±300 ppm/°C 0% to 100% Top Adj 85°C Bulk