TZC3P200A110R00
Partnumber:
TZC3P200A110R00
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 5pF Min, 20pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount, CHIP