TZC3R100A110R00
Partnumber:
TZC3R100A110R00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Trimmer Ceramic 3/10pF 100V N750±300 ppm/°C 0% to 50% Top Adj 85°C T/R