Partnumber: UA78L15ACDR
Manufacturer: NSC/TI
products.category: IC CHIPS
Availability: 459 in stock
SKU: UA78L15ACDR
decrease increase
Package Standard Regulator Pos 15V 0.1A 8-Pin SOIC T/R